بهترین مشاور ازدواج و خانواده در اصفهان: معرفی ۱۰ مشاور برتر (۱۴۰۲)

آنچه در این مقاله می‌خوانید ..

آیا به دنبال کلیدی برای زندگی مشترک خوشبخت و پایدار هستید؟ مشاور ازدواج، همان همراهی است که هر زن و مردی در مسیر تشکیل خانواده به آن نیاز دارند. با مشاوره ازدواج، شما فرصتی فراتر از ارتباطات روزمره پیدا خواهید کرد. از طریق تجربه و تخصص یک مشاور ماهر، به راحتی می‌توانید مسائل پیش آمده را حل کرده و مهارت‌های مورد نیاز برای مدیریت ارتباطات خود را به دست آورید. با بهره‌گیری از بهترین مشاور ازدواج در شهر اصفهان، به دنیایی از هماهنگی، احترام متقابل و همبستگی خواهید وارد شد. همچنین، این تجربه بر روی دیگر جوانب زندگی شما نیز مثبت تاثیر خواهد گذاشت. با اطمینان به ما، به عنوان بهترین مشاور ازدواج و خانواده در اصفهان، که آماده ارائه خدماتی منحصر به فرد و حرفه‌ای هستیم، بپیوندید و قدمی بزرگ به سوی زندگی مشترک بگذارید!

با افتخار به شما معرفی می‌کنیم: بهترین مشاورهای ازدواج در شهر اصفهان! در تیم ما، مشاوران مجرب و متخصص با رویکردهای علمی به شما کمک می‌کنند تا روابط خود را تقویت کرده و به سوی زندگی مشترک مطمئن‌تر حرکت کنید. با توجه به تجربه‌های موفق و رضایتمندی‌های بی‌شمار مشتریان ما، میانجیگری ما به عنوان بهترین گزینه برای هر کسی که در تلاش است تا ارتباطات زناشویی خود را به سطح بالاتری برساند، ثابت شده است. با ما همراه شوید و از تجربه‌ای منحصر به فرد در راهیابی به زندگی مشترک بهره‌مند شوید.

خانم سارا جعفرپور

 سارا جعفرپور هستم، دوران دبیرستان رو با انتخاب و علاقه فراوان در رشته ادبیات تمام کردم، و مصرانه رشته مشاوره را در دانشگاه اصفهان با بهترین اساتید در مقطع کارشناسی گذراندم و مقطع ارشد را در، در رشته تخصصی مشاوره خانواده در دانشگاه سراسری خوارزمی تهران خواندم و در حین گذراندن مقطع ارشد؛ شروع همکاری با مدارس در سمت مشاور و معاون مدرسه را داشتم، سپس با کمیته امداد امام خمینی به‌عنوان مشاور فردی و بنیاد شهید به‌عنوان مدرس دوره‌های خودشناسی همکاری داشتم. سپس در خوابگاه دانشگاه اصفهان به‌عنوان مددکار و مشاور برای دانشجویان فعالیت داشتم.

مشخصاتتوضیحات
حوزه تخصصمشاوره فردی و خانواده با رویکرد روان تحلیلی
سوابق تحصیلی و حرفه‌یارشد مشاوره خانواده
مرکز مشاوره حضوری و آدرسمرکز مشاوره رویش، مرداویج، کوچه ۱۲
شماره تماس09138144008

در ویدئوی زیر تعریفی از خانواده و آنچه از یک مشاور انتظار می‌رود را توضیح خواهیم داد

در این سال‌ها رویکردهای مختلفی برای درمان را آموزش دیدم و مدام در حال مطالعه کتاب‌های تخصصی و غیرتخصصی بودم. برای مثال دوره‌های درمان فرامدرن، اکت، درمان هیجان‌مدار تا سطح پیشرفته را گذراندم و در رویکرد یونگ به‌عنوان آموزش‌دهنده و درمانگر فعالیت مستمر و جدی داشتم. با مراکز مطرحی چون مرکز صفاهان، مرکز رویش، دانشگاه اصفهان و بنیاد فرهنگ زندگی همکاری داشته‌ام و اکنون مراجعین مختلفی از سراسر دنیا را به‌صورت آنلاین و مراجعین ساکن اصفهان را در مرکز رویش ملاقات می‌کنم. قابل افتخار است که در رویکرد روانکاوی و اگزیستانسیال هم‌دوره‌های آموزشی و کارورزی را گذرانده و رویکرد بنده در جلسات درمان در حال حاضر رویکرد روانکاوی است.
باتوجه‌به احساس ضرورت و علاقه در حال حاضر در حال مطالعه و گذراندن دوره سایکوسوماتیک هستم تا بتوانم به مراجعینی که دارای دردهای جسمانی ناشی از روان هستند خدمات وسیع‌تری ارائه دهم.

برای رزرو وقت مشاوره با خانم سارا جعفرپور فرم زیر را پر کنید

دکتر پریسا نیل‌فروشان

خانم دکتر پریسا نیلفروشان روانشناس و مشاور ازدواج، مشاور خانواده و زوج درمان است. ایشان یکی از روانشناسان خوب در شهر اصفهان در حوزه خانواده و ازدواج است. ایشان دارای مدرک دکترای مشاوره خانواده از دانشگاه اصفهان و عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان هستند. در زمینه مشاوره خانواده و ازدواج کارگاه های عشق و صمیمیت در خانواده و کارگاه مهارت های ارتباط همسران را برگزار می کنند

مشخصاتتوضیحات
حوزه تخصصدرمان اختلالات کودک و نوجوان، ازدواج، خانواده
سوابق تحصیلی و حرفه‌یدکترای مشاوره خانواده از دانشگاه اصفهان
عضو هیأت علمی دانشگاه اصفهان
مرکز مشاوره و آدرس اصفهان – خیابان توحید میانی – حد فاصل چهارراه توحید و چهارراه مهرداد -کوچه روبروی کلیسا (شماره 35) -پلاک 60 – مرکز مشاوره رائین
شماره تماس03136267245

دکتر محمدرضا عابدی

دکتر محمدرضا عابدی استاد تمام گروه مشاوره دانشگاه اصفهان متخصص در حوزه های مشاوره شغلی، تحصیلی، درمان اختلالات کودک و نوجوان، مشاوره ازدواج و خانواده از اساتید برجسته در حوزه درمان های موج سوم به عنوان استاد نمونه کشوری سال تحصیلی ۱۳۹۹ – ۱۴۰۰ معرفی گردید.

مشخصاتتوضیحات
حوزه تخصصروانشناسی بالینی
سوابق تحصیلی و حرفه‌یدکتری مشاوره دانشگاه علامه طباطبایی
عضو هیأت علمی دانشگاه اصفهان
مرکز مشاوره
شماره تماس

دکتر سمیه جابری

دکتر سمیه جابری یکی از بهترین مشاور ازدواج و خانواده در شهر اصفهان است. او دارای مدرک دکترای مشاوره و کارشناسی ارشد مشاوره خانواده از دانشگاه اصفهان است.

مشخصاتتوضیحات
حوزه تخصصخانواده درمانی، اختلالات اضطرابی، وسواس، مهارت های فرزندپروری
سوابق تحصیلی و حرفه‌یدکتری مشاوره
مرکز مشاورهاصفهان – میدان جمهوری – خیابان رباط اول – نرسیده به پل رباط – مقابل بانک رفاه – نبش کوچه گل یاس – ساختمان 111 – واحد 2 – مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی مهرآفرین
شماره تماس03133358939

دكتر نسترن براهيمی

خانم دکتر نسترن ابراهیمی

دکتر نسترن براهیمی مدرک کارشناسی خود را در رشته مشاوره از دانشگاه علامه طباطبایی دریافت نمودند.ایشان رتبه 2 کنکور کارشناسی ارشد سال 1385و دانشجوی استعداد درخشان دانشگاه اصفهان هستند .همچنین رتبه اول مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه اصفهان وکارشناسی ارشد مشاوره خانواده در دانشگاه اصفهان دارا می باشند.دکتر براهیمی
دانشجوی دکتری با رتبه 13 دارای پروانه اشتغال تخصصی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره و دارای گواهینامه تخصصی زوج درمانی از ICEEFT کانادا هستند و به عنوان یکی از بهترین مشاور ازدواج و خانواده در اصفهان شناخته می شوند.

مشخصاتتوضیحات
حوزه تخصصمتخصص مشاوره و خانواده
سوابق تحصیلی و حرفه‌یخانواده درمانی، زوج درمانی، مشاوره قبل ازدواج، مشاوره طلاق و خيانت، مشاوره روابط عاطفی 
دانش آموخته دانشگاه اصفهان و علامه طباطبايي
داراي گواهينامه زوج درماني از كانادا
سوپروايزر دوره های كارورزی مشاوره و روانشناسی
دانش آموخته دانشگاه اصفهان و علامه طباطبايي
مرکز مشاورهاصفهان، توحید میانی، روبه روی داروخانه دی، کوچه 24، پلاک 22
شماره تماس03136260437

دكتر صمصام كريمی

دكتر صمصام كريمی عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور هستند . ایشان با بیش از 30 سال سابقه مشاوره و روان درمانی در حوزه مشاوره ازدواج و خانواده، تجربه و تخصص لازم را برای ارائه خدمات مشاوره های منحصر به فرد و حرفه ای دارد.

مشخصاتتوضیحات
حوزه تخصصمشاوره خانواده ،ازدواج، طلاق، زوج و خانواده درمان، بهبود روابط، خودشناسی
سوابق تحصیلی و حرفه‌یدکترای تخصصی روانشناسی
مرکز مشاورهتوحید میانی . روبروی داروخانه دی . کوچه 24 (ارشاد) . پلاک 22 . واحد ۱ مجتمع پزشکی زیتون
شماره تماس031323683

دكتر راضيه ايزدی

راضیه ایزدی متولد سال 1355، استادیار گروه روان شناسی بالینی دانشگاه آزاد اسلامی، نجف آباد، اصفهان می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین مشاور ازدواج و خانواده در اصفهان در حوزه های تخصصی درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد, خوشبختی, شادی, افسردگی, اضطراب, انعطاف پذیری روانشناختی فعالیت میکنند.

مشخصاتتوضیحات
حوزه تخصصمتخصص روانشناسی و روان درمانگر
سوابق تحصیلی و حرفه‌یعضو هیئت علمی دانشگاه
مرکز مشاورهموسسه به رویان: اصفهان – خیابان مشتاق دوم – خیابان مهر – کوچه شهید علیخانی – پلاک 371
شماره تماس03132612900

دكتر محمود شريفی

دکتر محمودشریفی متولد سال ۱۳۴۹، و دارای مدرک دکترای تخصصی مشاوره از دانشگاه علامه طباطبایی می باشند . ایشان بعنوان مشاور خانواده، پیش از ازدواج و زوج درمانگر در حال فعالیت می باشند. همچنین ایشان مدرس دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه می باشند.

مشخصاتتوضیحات
حوزه تخصصازدواج، مدیریت روابط، خانواده(تعارضات زناشویی و خیانت)
سوابق تحصیلی و حرفه‌یدکتری تخصصی مشاوره، استادیار دانشگاه
مرکز مشاورهکلینیک مشاوره مهرآئین دانایی
شماره تماس۰۳۱۳۶۶۴۵۵۳۵

دكتر الهام غفرالهی

دکتر الهام غفرالهی  زوج درمانگر و دانش آموخته موسسه زوج درمانی هیجان مدار کانادا هستند. ایشان مدرک دکترای خود را در رشته ی دکترای مشاوره خانواده اخذ نموده اند.

مشخصاتتوضیحات
حوزه تخصصمشاوره خانواده. فردی، خانواده درمانی، زوج درمانی، خیانت، پیش از ازدواج
سوابق تحصیلی و حرفه‌ی
مرکز مشاورهمرکز مشاوره رویش اصفهان
شماره تماس 03136245330

آقای مهدی كشاورز

آقای مهدی کشاورز عضو سازمان نظام روانشناسی و عضو انجمن روانشناسان ایران هستند. ایشان با گذراندن بیش از ۷۰۰ساعت دوره های تخصصی و کارورزی وهم چنین رتبه برتر و استعداد درخشان مقطع كارشناسي ارشد به عنوان یکی از بهترین مشاور ازدواج و خانواده در اصفهان می باشند.

مشخصاتتوضیحات
حوزه تخصص تربیت درمانگر روان پویشی ISTDP ،تفسیر تست های شخصیت ، خانواده درمانی، زوج درمانی ، مشاوره پیش از ازدواج،- خانواده درمانی بر اساس نظریه بونن،- تداخلات روانشناختی در بحران طلاق،خیانت، آسیب شناسی بر اساس DSM-5، CBT، CFT، تفسیر تست وکسلر
سوابق تحصیلی و حرفه‌یکارشناس ارشد روانشناسی مثبت گرا
مرکز مشاوره اصفهان، خیابان توحید میانی، جنب داروخانه دی، ساختمان زیتون
شماره تماس031-36293023

آقای امير حسام خواجه

مشخصاتتوضیحات
حوزه تخصصروانکاوی و‌ زوج درمانی
سوابق تحصیلی و حرفه‌ی
مرکز مشاورهاصفهان خیابان محتشم کاشانی، حدفاصل کوچه طلوع (شماره 35) و کوچه رحیمی کلینیک رائین
شماره تماس

دكتر عباس شفتی

مشخصاتتوضیحات
حوزه تخصصمشاور خانواده، مشاور ازدواج، مشاور طلاق، مشاوره فردی
سوابق تحصیلی و حرفه‌ی
مرکز مشاورهاصفهان – خیابان شمس آبادی – چهارراه قصر – خیابان شیخ بهایی غربی – جنب بانک ایران زمین – ساختمان مستجاب – واحدهای 7، 8 و 13 – موسسه پرتو آفتاب
شماره تماس03132362247

اگر شما هم به دنبال یک مشاور ازدواج و خانواده ماهر و متخصص در شهر اصفهان هستید، میتوانید باپر کردن فرم یا تماس با شماره تلفن نوبت مشاوره با دکتر سارا جعفرپور را رزرو کنید. این تجربه میتواند برای شما گامی بزرگ به سوی زندگی مشترک خوشبخت و پایدار باشد. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. ما دراین مقاله سعی کردیم بهترین مشاورین ازدواج و خانواده در اصفهان را به شما معرفی کنیم . اگر سوال دیگری داشتید، خوشحال میشویم به شما کمک کنیم.

اشتراک گذاری:

سارا جعفرپور

من سارا جعفرپور؛ مشاوره فردی و خانواده دانش آموخته دانشگاه خوارزمی تهران هستم

عضویت در خبرنامه

درخبرنامه ما عضو شوید

لورم ایپسوم متن ساختــگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیــک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *